| anonim_4396 a întrebat:

Hey happy As vrea sa ma angajez undeva in vacanta de vara, ceva sugestii? Am 16 ani.

3 răspunsuri:
| cupydo0n a răspuns:

Nu cred ca te angajeaza cineva la 16 ani dar pe timpul verii ai putea merge la un bar / terasa ca ospatar.

Bafta.

| mircea22b a răspuns:

Incearca babysitter la ceva cunostinta pe timpul scolii.

| zalenik a răspuns:

Poti incerca la un bar, ca ospatar (pe plaja se practica mai mult) sau la McDonalds, dar nu recomand. Am avut prieteni care s-au angajat acolo si stafful se poarta mizerabil cu tine si seful tipa mereu la tine fara nici un motiv bine determinat.