| Alllecssa a întrebat:

Unde se gasesc cizme de vara crosetate in Buzau? Si cam cat costa? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Fashion a răspuns:

Nu stiu unde se gasesc in Buzau, dar stiu ca ele costa cam 99 lei. Asa costa in Iasi si presupun ca si la Buzau la fel. Dar ai putea incerca la tot felul de magazine pentru ca vanzatorii stiu ca aceste cizmulite sunt senzatia verii si vor umple magazinele cu ele! Nu-ti face probleme vei gasi, te asigur! sper ca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| Bubutita a răspuns:

Mai depind eu sunt din Vaslui si aici costau vreo 70 lei...dar acum nu se mai cumpara si costa 45...eu mi-am luat pe gri la 45 de lei.

| ealextpu a răspuns:

Poti comanda online de aici: http://www.la-papuc.ro/......me-de-vara

In 2-3 zile iti ajung.