| yellowbubbles a întrebat:

Cine de aici e de prin Chisinau? (: Va rog spuneti-mi de unde pot cumpara cizme de vara crosetate? :X:X =3

Răspuns Câştigător
| Otilikaa a răspuns:

Salut! du-te in raionul riscani si acolo este un magazin soius la pan-com.si du-te nu in sub sol dar acolo unde urci scarile si intri in magazin si mai urca o data scariile acolo unde este 5 D si mergi inainte si este o cototura la dreapta si mai este o cotitura la stinga si acolo este un magazin cu cizme de acestea detoate culorile...gasesti tu... sper ca te-am ajutat.pa-pa

1 răspuns:
| Sorana88 a răspuns:

De la Gemeni big grin