| Clauuu a întrebat:

URGENT! Vreau si eu locuri frumoase de campare cu cortul la munte. Fundabatting eyelashes

1 răspuns:
| Onutssa a răspuns:

Poti incerca la Cheile Dambovicioarei. Este un loc foarte placut, eu am fost o saptamana acolo, dar am stat la o vila. Am vazut destul de multe persoane care mergeau cu cortul acolo. E munte, raul Dambovicioara si bineinteles aer curat si mult verdeata. Si apropo, poti vizita si Pestera Dambovicioara. Mult succes.