| Livianananana a întrebat:

Usher, Eminem sau 50 cent? De Ce?

Răspuns Câştigător
| Zoinx a răspuns:

Usher- Yeah
50 cent - e un cocalar in varianta americana. canta despre femei bani si masini.blah.
Singurul ok e Eminem. imi plac majoritatea melodiilor.

5 răspunsuri:
| ShaRk_7788 a răspuns:

Usher - putin, doar 2 melodii imi place OMG si Yeah!
Eminem - in niciun caz, de la eminem imi place doar melodia care o canta cu akon(smack that) si cea care o canta cu rihanna(love the way you lie)
50 Cent - hmm, 50 Cent mai merge din cand in cand(Candy shop, PIMP, Disco Inferno, In the club, Get Up, Think about me).

| georginika a răspuns:

Mie mi-a placut intotdeauna Eminem :d

| Silvia a răspuns:

Eminem happy

| Silvia a răspuns:

Am uitat să zic şi de cehee hee. Pentru că îmi place cel mai multthinking 50 cent nu îmi place deloc, iar dintre Usher şi Eminem îl aleg pe Eminem.

| Sua a răspuns:

Usher