| kta665 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa sunati pe cineva pe Facebook messenger si sa apara ca acea persoana este intr-un alt apel?
Chestia e ca, chiar apare pe iphone ca am vorbit 10 secunde in apelurile telefonului, dar la mine doar mi-a aratat ca vorbeste la telefon fara sa arate ca se conecteaza sau ceva de genu
Se poate asta sau acea persoana doar minte?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Nu inseamna ca ai vorbit 10 secunde ci apelul tau a durat 10 secunde. Persoana nu ti-a raspuns la apel. Ceea ce e cu totul altceva.