| Louissa a întrebat:

Vi se pare normal ca băiatul sa se despartă de fata așa când îi vine lui, fara a avea un motiv întemeiat iar apoi sa stea un timp fara ea, in timpul asta sa își facă de cap apoi sa se întoarcă la ea ca " ii e dor de ea ", dacă era iubirea adevarata nu putea sa facă astea nu?

10 răspunsuri:
| RalucaRalu2 a răspuns:

Bineinteles ca nu e normal. Depinde ce vrei sa zici prin " sa isi faca de cap"...

| Eireann a răspuns:

Mai ciudat e daca fata il primeste. Nu stiu ce anume consideri tu "motiv intemeiat" dar alt motiv mai bun decat ca nu mai vrea sa fie cu ea nu cunosc. Daca el nu mai vrea sa fie cu ea - asta este, dragoste cu sila nu se poate. E foarte posibil sa ii fie dor, sa stii ca nici "facutul de cap" nu e asa usor cum pare - poate se astepta sa ii aseze femeile covorul rosu dar nu s-a intamplat, poate se astepta sa gaseasca una mai buna ca fosta dar nu a gasit, etc. I-a trecut si acum s-a intors sa vada daca fosta il mai vrea.

| isemilia a răspuns:

Nu e normal, desigur.

| Adry05 a răspuns:

Normal că nu, ori își bate joc ori e instabil rău psihic. oricare din variantele astea ar fi, nu merită să-ți bați capul cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu știu de ce era nevoie să zici "vi se pare normal ca BĂIATUL", e fix la fel de anormal oricine ar face-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este normal, bineinteles

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Măi fiecare persoană consideră că ceva anume e normal sau anormal în funcție de câtă minte are.Doar tu personal decizi ce anume te deranjează sau nu în comportamentul celor din jur. Oricum generația de acum consideră normal tot ceea ce pe vremea bunicilor era anormal.

| inflicted a răspuns:

Nu. E un profitor se intoarce pentru ca stie ca esti fraiera si il primesti inapoi

| timidu89 a răspuns:

Cand iubesti cu adevarat o fata chiar de se dezbraca in fata ta un model de top ai puterea sa spui NU. Daca si-a facut de cap cu diverse si apoi vrea sa se intoarca iar la ea, inseamna ca e doar o manta de vreme rea acea fata pentru el.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, este perfect normal sa se desparta brusc cand nu are nici un sentiment pentru ea.
Cat despre intors, o va face numai ca sa mai primeasca ceva sex pe gratis, nu din alt motiv.
Evident ca nu-i iubire adevărata intre ei.