| alexalx1234 a întrebat:

E normal ca un baiat sa se desparta de o fata chiar de ziua ei fara motiv si dupa sa treaca la alta si sa faca la fel?

7 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Are o fixatie baiatul asta. Detesta zilele de aniversare din copilaria lui cand nu primea cadouri sau nu i placea ce primea si ajunge inconstient sa le strice si pe ale altora.

| kandaraki a răspuns:

Nu e normal, dar multi fac asa ca sa nu ii ia cadou fetei, niste nesimtiti!

| FoxyM a răspuns:

Salutare! Normal ca nu este bine si frumos acest gest, mai ales cand este ziua de nastere a acesteia.
Acel băiat cred ca nu constientizeaza gravitatea situatiei si crede ca poate face ce vrea cu viata tuturor fetelor...

| sweetangels a răspuns:

E un bou. Face pe el pentru un cadou? Penibil! Sa stea cu manuela...

| Xelon a răspuns:

Absolut normal si eu as face la fel, pana la urma cui ii place sa faca cadouri.

| cyupaku a răspuns:

Este un zgarcit care trebuia sa faca un cadou clar de ziua ta si a ales sa zica pas, asadar nu este normal

| CatincaRusu a răspuns:

Nu, nu! Dar daca cineva ti-a facut asta, acel cineva nu are deloc simturi. Nu ai pentru ce sa suferi ca nua i avut nimic de pierdut. Lui nu-i pasa de tine. Sa nu iti pese nici tie. Stiu ca poate fi greu, subiectul fiind privit pe din-afara, dar asa e cel mai bine pentru tine. Doar el are de pierdut.