| DeAna_1369 a întrebat:

Voi ce ati alege intre:un sat linistit, dimineata auzind sunetul pasarilor si plimbat prin padure toata ziua sau oras zgomotos si aglomerat?

Răspuns Câştigător
| frumusik96 a răspuns:

Eu as prefera un loc linistit departe de agitatie dar nu as putea sa traiesc numai asa as avea nevoie si de distractie. o plimbare prin padure mi se pare ceva romantic si dragut

5 răspunsuri:
| No a răspuns:

Aleg prima varianta, pentru ca eu iubesc natura si prefer sa traiesc intr-un loc linistit si cu aer proaspat, ascultand dis de dimineata cantecul pasarelelor...:X

| nimiiiiiic a răspuns:

Normal ca prima varianta. Ador natura. big grin

| mgtow a răspuns:

Un orasel mic cu o populatie medie, asa e bine. Mai ales am locuinta la etajul 4 si nu ma deranjeaza nimic.

| Doo a răspuns:

Sincera sa fiu, oras zgomotos si aglomeratbig grin!

| zapa1 a răspuns:

Un oras, dar nu zgomotos.Imi place si natura, dar nu as putea sta mai mult de o saptamana(cel mult)