| victor333 a întrebat:

Stau in Bucuresti si vreau sa ma mut in alt oras dar nu stiu unde, mi ar placea sa fie oras studentesc dar sa nu fie nici prea aglomerat poluat etc voi ce a ti alege?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O zona care e intr-un cartier putin indepartat de drumul principal, fiecare oras are zone linistite.

| darrio2007 a răspuns:

Galati.

| Elvina a răspuns:

Eu am muncit un an ca sa ajung la Bucuresti la facultate si tu vrei sa pleci? Vin eu in locul tau si tu vin-o in al meu. Eu stau intr-un oras mic.

| jrockfreak a răspuns:

Clujul. E adevarat ca centrul e aglomerat dar are si zone mai calme. Cat despre poluare, eu cred ca e mica in comparatie cu alte orasewinking

| Ochiverzui a răspuns:

Iasi