| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce faceti 6 ore cand sunteti de servici pe scoala? am sa moor maine atatea ore. sunt cu inca o fata, dar o sa fie plictisitor.

6 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

De murit n-o sa mori (garantez eu asta.)
Ma plimbam pe coridor, pin bai (observam ce era de observat.)
Mai si citeam Legendele Olimpului.

| dulcik a răspuns:

Cand eram in generala si faceam de serviciu pe scoala ma distram, radeam cu prietena cu care faceam si ne gaseam de lucru vb pe la tel, citeam reviste, imi mai scriam teme, ascultam muzica, dansam, etc

| taniusa1984 a răspuns:

Salut. Eu imi amintesc acum 12 ani cand am fost ultimile dati de serviciu pe scoala. Ma uitam dupa ochisori de baieti si m/am inamorat de unul. Ne/am vazut un timp. Bafta, daca nu ai prieten|a!

| Georgianna3723 a răspuns:

Prima ora - imi fac o tema pentru ziua urmatoare. In urmatoarele ore imi rog colegii sa imi aduca (,) caietele de la fiecare materie si imi copiez lectiile, si astfel ma scap de o grija. Daca pur si simplu nu ai chef poti discuta cu (,) colega ta, ca intre noi, femeile.

| Bacemi a răspuns:

Eu imi faceam lectiile pentru ziua urmatoare sau ascultam putina muzica. Sau citeam o carte Dar eram singur. E bine daca sunteti doi sa faceti lectiile impreuna, va ajutati. Mai schimbati cate o vorba. Nu e asa de urat in doi. E nasol cand esti singur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu d obicei n fac de servici. urasc s fac de servici e cel mai urat lucru da oricum poti face moollte asc muzica dansezi inspectwezi sc asculti pl usa s auzi km tipa profii l colegi hai ca e tare