| Daria a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber? In afara de iesit cu prietenii!? Dati-mi va rog idei, sa fie cat mai creative si interesante.happy Multumesc.

Răspuns Câştigător
| PlumaDeCondor a răspuns:

Eu de exemplu citesc, fac curat prin casa, gatesc sau fac prajituri, scriu(proza ori poezie, nu conteaza), sau caut chestii interesante pe internet, ori editez fotografii in photoshop, ies in oras sau in parcuri sa-mi manifest hobby-ul si-anume fotografia, ori fac bratari si cercei handmade.si-apoi daca n-am chef de toate astea pur si simplu imi sun prietenii si mergem sa atarnam intr-un bar, sa bem, sa radem si sa povestim. sper ca te-am ajutat happy

6 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Nu stiu cat de creativ sau interesanta ti se va parea ideea mea, dar mie imi place sa citesc o carte cand nu am ce face. Si poti sa faci lucrul asta, indiferent ca esti in casa, la iarba verde, la munte sau la mare, la 40 de grade sau la -10 si zapada.
Succeswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hiking montan ( sau pe dealuri ). mai ies si la tras cu arcul cand imi permite timpul. in rest chitara electrica si natura.

| Asyul95 a răspuns:

Ma uit la filme la seriale.ma joc sims 3... e super
! incearca sa te distrezi!

| Sun life a răspuns:

Deci sambata pana la amiaz fac curatenia tipicalaughing ce imi mai ramane petrec pe internet si cu prietenii.Iar duminica mare lucru nu se intampla. Asa ca mai bine ti-as da niste idei:*
-cheama nist prieteni la tine la un film
-mergi si alearga
-joaca tenis sau volei
-role, skate
nu stiu cat de grozave sunt, dar sper ca te-am ajutat.:*

| dandelion a răspuns:

Fă niste brățări pentru prietenii tăi. Te asigur că vor fi plăcut surprinsi. Sînt pur si simplu foarte si foarte drăguțe. Uite pe care am făcut-o eu:
http://www.youtube.com/watch?v=E9GdATWGpJ4

| Minnie a răspuns:

Citesc, ma vad cu finii, ies cu sotul cu bicicletele sau la baschet, prajituresc sau pur si simplu, lenevesc la tv.