| victoria_8973 a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber... Eu una vara nu prea am ce face si eu ma plictisesc repede. as vrea sa-mi dati, va rog, idei de activitati interesante cum as putea sa-mi petrec timpul liber...
merci happy

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca stai bine sa te gandesti ai multe de facut happyGandeste-te ca acum e vara si profita de timpul liber. Fa tot cea ce ti-ai propus inainte si nu puteai sa faci.happyDe exemplu:
Mergi la plaja
-fa niste cumparaturi ( haine, incaltaminte, accesorii )
-plimba-te cu prietenii prin oras
-viziteaza-ti rudele, prietenii
-Stai pe mess
-Intra pe diferite site-uri (Ex:TPU big grin )
-vizioneaza un film
-compune poezi, versuri
-asculta muzica, danseazahappy
-fa-ti de lucru prin casa
Nu uita ca trebuie sa profiti de timpul liber si ca trebuie sa te distreziwinking

4 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poti sa-ti ajuti parintii la muncile gospodaresti, citesti (sunt destule carti bune la biblioteca), mergi la film, la teatru, te plimbi cu prietenii, mergi la strand, intri pe net pe diferite site-uri, sau pe TPU, alaturi de noi.

| Klara a răspuns:

Stai pe net, uite-te la TV... n-o sa te plictisesti pe net (zic eu )

| aby a răspuns:

De ce nu te intalnesti cu prietenii? E mai distractiv asa.Va luati cu vorba, va distrati si ai sa vezi cum trece timpul fara sa-ti dai seama.Sau poti citi.Mai ales daca dai peste o carte interesanta asa o sa treaca timpul si mai repede. Te poti duce la piscina, poti sta pe net si intra pe diferite site-uri unde sa-ti pierzi vremea.
Mai naspa e atunci cand ploua si e urat afara.Eu una cand n-am ce face stau pe mess si vb mult, asc muzica si intru pe diferite site-uri cum ar fi TPU.ro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vii la mine si o sa vezi ce frumos ne petrecem timpul