| xxCupcakExx a întrebat:

Hello:]voi ce faceti in timpul liber? M-am plictisit de iesit afara, de facut poze sau de vorbit la telefonlaughing. as vrea sa incerc ceva nou. Aveti idei? fundita pentru cele mai multe idei;]

Răspuns Câştigător
| Andruuuuuuuuu a răspuns:

Vizioneaza un film.
Plimbate.
Plimbate cu bicicleta, rolele daca ai. happy
Deseneaza.
Conquiztador.
Relaxeaza-te. o masca de fata ceva.
Danseaza.
Fa-i sport.
Alearga.
Sari coarda.
Depinde de varsta.
Da o petrecere.
Invita niste amici la tine, jucati ceva.
Nuj ce sa mai zic laughing
Cumparaturi.
Gateste thinking
Cauta pe net make`upuri, coafuri, incearca sa ti le faci.
Asta fac eu cand ma plictisescbatting eyelashes.
St multe nici nu -mi vin multe in minte acum.

3 răspunsuri:
| Lollypop a răspuns:

-Invita prieteni la tine si jucati remi, carti, nu te supara frate, monopoly, ce jocuri mai ai tulaughing

-Gatiti ceva amuzant, cum ar fi un sendvis din biscuiti, frisca si capsuni

-O petrecere in pijama daca ai cum sa o organizezihappy

-Fa-ti unghiile cu modele amuzante, ceva funnyhappy

-Daca iti place sa citesti, citeste o carte care sa te tina in suspans, daca ai unalaughing

-Iesi cu rolele cu prietena ta sau prietenul

-Cheama cateva prietene si faceti un karaoke si va amuzati de felul cum cantatilaughing

-Jucati-va adevar sau provocare

-Machiati-va una pe alta

-Faceti-va parul

-Duceti-va prin oras, dati o raita pe la shopping...nu neaparat sa cumparatilaughing doar asa sa va uitati, sa stii ca e interesantlaughing asa m-am dus si eu

-Si nu mai stiu...laughing Baftasmug Funda?happyhappy

| Tomy_3330 a răspuns:

Incearca sa desenezi, sa dansezi, invita pe cineva la tine, jucati-va de-a mama si copilullaughing. Mergi in parc, plimba-te cu rolele, va filmulete funny si punele pe YouTube.
Sper ca te-am ajutat.happy