| SunShine_8211 a întrebat:

Voi credeti ca anul asta Justin Bieber va veni in Romania? Daca stiti mai multe detalii, astept sa mi le scrieti tongue

7 răspunsuri:
| AshtraysAndHeartbreaks a răspuns:

Pai...am vazut la tv si la stiri ca vrea sa vina in romanica[on the phone si sa ii imbratiseze pe orfani[straight face], si cred ca va veni...batting eyelashes\dancing

| noob a răspuns:

Cine e Justin Bieber?

| SunShine_8211 explică:

CrazyGirl : da am vazut si eu. de aia si intreb vreau sa stiu cind. nu stiu. imi doresc foarte mult. adica da si va concerta atunci.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Am auzit ca in primavar asta nu stiu ce sa zic acum
nu prea is fanaaa justin bieber dar apreciez ca face atat de multe pentru orfani sad

| Deea10_8134 a răspuns:

Inca nu este sigur ca va veni, acest lucru este un zvon.Se spune ca va veni in primavara.happy

| SunShine_8211 explică:

OMG. primavara anului aceasta? :O asta nu stiam ca doar nu are in lista turneului Romania. dar daca vine wow -cel mai frumos cadou de ziua mea : X

| noob a răspuns:

Ce buna esti. Da-mi si mie ID