| iul1a999_1005 a întrebat:

Justin Bieber va veni in Romania la vreun concert?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa se spune. eu cel putin asa stiu. vine sa imbratiseze copii nevoiasi din Romania. vrea sa ii ajute. si o sa si concerteze. pup sper ca ti-am fost de folos. pa pa pup

6 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Bună.
Deocamdată nu se zvonește nimic despre venirea lui Justin Bieber în România.
Dacă are de gând să vină o să aflăm și noi de la televizor sau de pe internet.

Toate cele bune!happy

| LoveBonJovi a răspuns:

Eu am auzit că va veni în România pentru a îmbrăţişa copiii orfani, dar cred ca va avea şi un concert.
Cam prin primăvară vine (dacă vine).

| str a răspuns:

Da, chiar cand vine? Vreau sa ii dau o caramida in cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca Justin Beber va veni la primavara

| Darie_4980 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sti cand pe 30 mai m. i-a spus pe mess
serios
uite fb lui http://www.facebook.com/JustinBieber