| Byb2001 a întrebat:

Voi cum va obisnuiti cu dorul? Acum cand sunt cu parintii mi-e for de fratii mei dar cand ma voi muta la ei peste in an ma gandesc ca o sa imi fie for de parinti, deci oriunde as sta o sa imi fie dor de cineva

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De regula asa se intampla. Dar nu ai ce face, trebuie sa te obisnuiesti indiferent unde te vor purta in decursul anilor... ''valurile vietii''. Sanatate!

5 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Te obisnuiesti. Eu de la 16 ani am stat cu parintii doar in vacante.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-ti fa probleme, avem internet peste tot in lume si poti sa-i vezi cand doresti tu, prin: Skype, whats-app, Messenger samd.

| DonEduardo a răspuns:

Ti-am mai spus, petrece timp cu persoanele care sunt langa tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O duc bine cu dorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când mi-e dor de ceva sau de cineva, îmi răscolesc amintirile cu acele persoane sau mă uit la mesajele sau fotografiile cu ei.