| NuAmHabar a întrebat:

Ce va enerveaza cel mai mult la fratii vostrii? Dar la parinti?

Răspuns Câştigător
| Amelia_5771 a răspuns:

Nu am soră şi nici frate. La părinţii mei nu mă poate deranja nimic, pentru că ei mi-au dat viaţă, m-au crescut, m-au educat şi pentru aceste lucruri îi apreciez. Dacă nu mi-aş fi ascultat părinţii aş fi ajuns o persoană fără simţ şi necivilizată. Aşadar, părinţilor mei le datorez totul şi nu mă deranjează personal nimic. Dacă nu ar fi fost ei, nu am fi fost noi!

2 răspunsuri:
| VacaVacuta a răspuns:

Nimic. Fara ei nu as fi ajuns unde sunt acum.

| SexyGirl4You a răspuns:

Desi fratemiu este mai mare cu 3 ani decat mine inca tot ne batem pentru orice prostie...ma enerveaza cel mai mult la el ca mereu are tot ce isi doreste.Desi e cu 3 ani mai mare maica'mea imi spune mereu sa il aslult ca e mai mare dar eu nu vreaulaughing. La parinti ma deranjeaza faptul ca nu imi ofera destula libertate.Doar scoala, scoala, scoala. Oricum eu nu ii prea ascult big grinlaughing