| Alina_2047 a întrebat:

Daca v-ati putea muta oriunde in lume, unde v-ati muta?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

M-as muta in Moldova. Dintotdeauna mi-a placut zona aiaday dreaming

| marrr a răspuns:

Desi urasc limba nemtilor, m-as muta in Germania. Cu aceasta ocazie, probabil ca as invata limba lor dura si m-as acomoda cu noi oameni.

| ImmortalQueen a răspuns:

Pai in :
Italia - Perugia
Spania - Madrid
Germania-in orice oraswinking

| shtephie a răspuns:

M'as muta in Franta:X + ca imi plc lb fr foarte mult happy sau Elvetia happy
Nu as trece oceanul happy

| Alina0491 a răspuns:

As ramane in Romania, In CLuj, insa mi-as dori sa pot schimba multe pentru tara asta, dar nu pot sad asa ca ma multumesc cu atat si doar sa vizitez alte tari, alte orase...

| usy313 a răspuns:

Los Angeles :X sau Detroit :X

| unione a răspuns:

As ramane in Bucuresti, asa cum sunt, nici prea prea...nici foarte foarte...

| luciana200972 a răspuns:

Undeva pe o insula pustie, sau in jungla, fara telefoane in primul rand. undeva unde sa fiu doar eu si persoana iubita.

| allyssa a răspuns:

In Los Angeles, New York, Paris, Mexic, Spania sau Paris pe scurt oriunde numai in Romania nu.

| kattya96 a răspuns:

Nu as vrea sa parasesc tara insa as lua pe toata lumea cu mine si m-as duce in Los Angeles sau la Hollywood deoarece eu oricum vreau sa-mi fac o cariera intr-un fel sau altul voi reusi happy
UREAZA-MI SUCCES!
A si in vacanta m-as mai duce si prin China big grin
happy

| N1mka4eva a răspuns:

In Wonderland, pe starda 34, cu Alba Ca Zapada. Tu?big grin

| DjAndrea a răspuns:

Mai intai in Bucuresti i-au pe cineva cu mine si ma mut la Londra