| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a întrebat:

Voi cum va petreceti ziua voasta de nastere? pentru mine e un calvar total sad

14 răspunsuri:
| Chocolate a răspuns:

De ce un calvar total?sad... faceva sa te distrezi, fii in culmea bucurieibig grinzambeste! si la multi ani:*...
>big grin

| Gabry a răspuns:

Petrecere mare, nebunie totala!laughing
De fiecare data reusim sa spargem ceva, iar muzica e la maxim!big grin

| mariuss a răspuns:

Nu eu nu fac nici-o petrecere sau ceva de genul ma intalnesc cu prieteni la disko le fa cinste si cu asta basta. fara bataie de cap acasa cu organizare bla bla bla si pe urma curatzenie.

| คиค a răspuns:

Petru mine, ziua mea de nastere, este o zii tare frumoasa. De obicei nu mi-o fac acasa. de cativa ani imi iau vreo 6 prietene mai apropiate si le scot in oras la o pizza, un suc, etc...
Ne plimbam, la terasa la care mergem, intram inr-un separen unde putem vorbi vrute si nevrute... radem, glumim... facem poze (pasiunea noastra comuna), si ne simtim excelent...
Dupa ce terminam si plecam de la terasa, ne plimbam prin oras... face multe-multe poze... si apoi mergem fiecare la casele noastre, si cand ajung acasa sunt intampinata de ceilalti invitati ( parintii mei, rude, familii, prieteni de familie, cunostinte, vecini, etc) si petrecerea incepe din nou...
si ne distram de minune.

Dar te rog sa-mi spui de ce ti-se pare un calvar?

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia explică:

Poi da astai problema pentru ca de fiecare data cand vn ziua mea asta inseamna amende.adica vin toti prieteni.pana acum e bine. apoi pe la jumatatea zilei mele de nastere incepe sa-si faca efectu whisky si celelalte...si unul la betie se ia de unu apoi daca te-ai luat de unu mai vn ala cu inca 50 si ala cu alti 70 si sa duce ...toata ziua si pe urma vn politia.si incepe. a consum de alcol si sunteti minori amenda aaa v-ati luat la bataie cu cutie sabii etc(am multi prieteni din astia care se dau iei asa mai samurai...)si tot asa si stiu ca mereu se distruge ziua.singura solutie ar fi sa chem decat fete si atat

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

Eu una nu am vrut sa-mi sarbatoresc ziua de nastere dar mama ma batea la cap si asa ca am facut-o la disco si a fost suuuuuper tare m-am distrat enorm deci daca nu ara mama nu stiam ce pierdeam...(mersi mamy)

| cîrne a răspuns:

E ceva real din tot ce scrisesi acolo? sau te-ai uitat la prea multe filme americane cu adolescescenti?

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia explică:

@crne crede-ma cas fi vrut sa ma uit la filme americane... onloc sa-mi traiesc viata ca intr-un film din ala...

| kllass a răspuns:

Kids power laughing))))

| คиค a răspuns:

Pai :1. pai invita numai fete.
2. Fara alcool!

| Aurelia a răspuns:

In familie: dimineata tata imi da cadoul, dupa-amiaza mama cand vine de la serviciu, iar seara mancam friptura si ca desert tort, unde imi canta la multi ani.

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia explică:

@Teyona. dragut ce spui acolo mias fi dorit sa fac si eu asa

| Razvan a răspuns:

Si pentru mine la felsadImi inchid telefonul, trag plapuma peste cap si ma rog sa uite toti ca azi e ziua mealaughing