| Dollicious a întrebat:

Happy birthday to >me!big grin<

voua cum v-ar placea sa va petreceti ziua de nastere?

Răspuns Câştigător
| Deleb a răspuns:

Sa stau cu prietenii, sa nu fiu prea cuminte (sa zic asa) sa ma distrez cat pot, cat sunt copil, caci copilaria nu tine mult, cand vei fii mare vei vrea sa fii iar mic, iti vei aduce aminte de cate pozne ai facut, poate chiar vei plange.
Pei, de ziua de nastere sa spun ca as incerca sa nu ma supar, sa petrec timp cu familia, prietenii si sa ma plimb, discutand. Nu prea multe detalii, e o zi speciala, dar multe nu poti face intr-o zi.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
La mulți ani!
Cu prieteni adevărați!
Pa, pa.

| Ronnix a răspuns:

La multi ani!
Si raspuns la intrebarea ta : Evident nu pe TPU...

| 100SweetSmile4you a răspuns:

La multi ani! big grin
Mie mi-ar face placere sa imi petrec ziua de nastere cu prietenii la un concert, stand macar un pic pe TPU (ca in fiecare zihee hee ) sau in "Lumea unde orice este posibil"(oare exista asa ceva?).

| anndra56 a răspuns:

La multi ani! Poi eu prefer cu prietenii mergem in oras facem poze sau o data eu am mers pe la magazine cu fete si chiar si cu baieti si tot am probat haine amuzante(palarii etc).a fost foarte frumoasa...Aniversare placuta:*