| doinitsaandronic a întrebat:

Cum va petreceti de obicei ziua de nastere? idei!

2 răspunsuri:
| ItsMyTime a răspuns:

Multe variante: a) stau in pat toata ziua si plang ca e ziua mea si n-am gagica (nu face asta)
b)ma fac muci (nu face asta)
c)fumez iarba (nu face asta)
d)dau o petrecere mare daca am bani si invit doar bunaciuni si tipi de treaba
(fa asta)
e)daca nu am o iubta ma gandesc la una care imi place si ma cuplez cu ea si am si avantajul ca e ziua mea(fa asta)
f) cumpar foarte multe dulciuri si pun pe mine 4, 5 kg si le dau jos foarte greu (daca vrei fa asta ca se merita sa alergi 2 luni da e foarte dulce ziua)
g)ma duc la Mec si stau acolo cu cativa prieteni si dupa ma plimb prin herastrau, moghioros, cismigiu etc bafta sunt multe moduri distractive si apropo nu glumeam cu niciuna din variante

| tofifizing a răspuns:

Eu de obicei stau in noaptea dinaintea zilei mele de nastere treaza, si cand e ora 12:00, incep sa tiplaughing)