| alinutzacodruta a întrebat:

Voi mergeti la scoala luni? se face greva sau nu?

Răspuns Câştigător
| Roxana_6190 a răspuns:

Nu nu mergem luni la scoala(la scoala mea)! Este greva si ziua invatamantului! Chiar daca nu era greva tot stateam acasa! Ma bucur ca te-am ajutat! Sper sa ne mai auzim!

33 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sk mea e in greava...asa a zis directa...big grin tongue v am pupat. nu va duceti maaa!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ce judet si scoala mergi? daca esti din maramures viseu de sus scoala nr 1 atunci aici ii svon dar daca esti de alt undeva atunci ii greva

| Beatricce a răspuns:

Da e greva generala... big grin nu trebuie sa mergem :->big grin

| nasta4f4 a răspuns:

Noua ne-au spus ca se face luni scoala si se pun si absentecrying cica profii care fac greva o sa poarte doar niste banderole(nu stiu ce fel) dar in rest vin la ore...crying