| anonim_4396 a întrebat:

Pana la urma maine e sau nu e greva?thinking
Voi ce faceti? Mergeti la scoala sau nu?;happy

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Ii greva love strucklove struck
stam acasa ..yuhoooolaughingrolling on the floor

20 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Eu nu merg.

| Annitu a răspuns:

Eu nu fac orehappy. dar nu ştiu de ce pentru că nu am mai dat pe la şc de o săpentruămânăsad...gripa astahee hee

| SweetCandy a răspuns:

greava...maine TPU-im totilaughing

| M4RK a răspuns:

Este greva ole ole olehee hee eu nu merg happy, merg in oras happy

| ViVi a răspuns:

Greva nu fac decat profesorii din sindicarul SPIRU HARET, cei din FSLI nu fac! Cel mai sigur este sa intrebi la secretariatul scolii tale...eu nu fac scoalawinking dar altii fac

intreaba un coleg din clasa ta

@vivi

| Orannginna a răspuns:

Este! O sa trandavim pe'acasa big grin

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

E greva .eu nu merg maine la scoala, pentru ca a zis diriga ca ne ducem degeaba happy Dar pacat ca e doar o zi.sad oricum, vorbeste cu colegii tai sa nu va mai duceti, nu v-a anuntat nici un profesor nimic?! big grin

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Uite aici vezi mai multe despre greva :-? : http://www.gandul.info/......vi-4881581

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Cu placere kiss

| miriam0198 a răspuns:

Nu la toate scolile sunt greva...de exemplu la mine la scoala nu e greva

Răspuns utilizator avertizat
| marga09 a răspuns:

La mine la liceu unii profesori fac greva altii nu fac si tot trebuie sa mergem la liceu sa facem orele pe care le avem cu profii care nu fac grevasad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

: Profesorii au renuntat la protestul lor si vor continua negocierile cu ministrul educatiei si cel de finante. Taberele au ajuns la un armistitiu,...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@nickname noua ne-a zis dirigu' sa ne uitam la stiri... da cine are timp de asa ceva?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi @nickname kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@nikname link-ul tau este din 10 septembrie al meu de azi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La mine l sc nu se face.
DEpinde de scoala adica din ce sindicat sunt profii. la mine sunt din sigurul sindicat care Nu face grevahappy deci colegii mei se duc.
Eu nu pot.numai am voce. sunt racita bocnabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Da, este grevă.
Toți bugetarii vor suspenda activitățile pentru o zi. Numai spitalele vor asigura urgențele în proporție de 75% (urgențele, în mod deosebit), iar Spitalul de Urgență din București va asigura asistența medicală 100%.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Io maine nu ma duc la scoala ...este greva, dar pacat ca este numai de o zi...

| Daniela_6301 a răspuns:

Da, nu mergem laughing!

Stăm la computer, iahu!