| alinaWalina a întrebat:

Voi mergeti marti la scoala? Pana cand ii greva?
mersi

21 răspunsuri:
| ImmortalQueen a răspuns:

Luni nu fac scoala e greva iar marti fac doar o orahappy

| Malvina24 a răspuns:

Luni nu se face scoala la mine, marti va trebui sa vin si fac ore cu profesorii care nu au optat pentru greva! si asa va fi si miercuri, joi, etc se face scoala doar cu restul profilor!

| Elena1234456 a răspuns:

Noi mergem luni la 2 ore (nu toti profesorii fac greva) si marti la 3 ore happy.

| Adina a răspuns:

Buna:]big hug

La noi in liceu.doar un sfert din profesori au anuntat ca fac greva... ceilalti au refuzat...

Asadar luni voi fii la scoala x_X
Voi face ore...si se pun absente.:-l

| Ruxiii a răspuns:

Luni - stau acasa
Mart - ma intalnesc cu diriga si colegii in fata scolii si mergem sa ne plimbam prin oras (activitati culturale de ziua copilului bla bla chatterbox )
Si de restul saptamanii nu ni s-a spus nimic.
'om trai si 'om vedea happy

| PuяpℓeMusic a răspuns:

Eu luni nu ma duc si marti ne-au spus sa sunam la secretariatul scolii si sa intrebam daca se invatahappy

| AndutzaAndu a răspuns:

Păi la noi în şcoală sunt afişe cam peste tot "Din data de 31 mai, luni, GREVĂ GENERALĂ".
Luni nu ne ducem la şcoală, păi să ne uităm la televizor dacă se rezolvă ceva cu greva sau nu.

| Deeea_8899 a răspuns:

Eu stiu ca mari e ziua copilului. si nu se fac ore. apai de greva, ii de luni pe termen nelimitat.big grin luni si marti. sigur nu :-p

| candycarrie a răspuns:

In mod normal greva e luni, pe termen nelimitat. s'ar putea sa aflam luni ca marti mergem, s'ar putea sa nu.nu se stie, ramane de vazut

| Logout a răspuns:

Pe noi ne-au anuntat profesorii ca luni nu se face scoala. Ca marti s-ar putea sa venim degeaba la scoala phbbbbt si in restul` saptamanii sa facem ore cu profesorii neclintiti de la catedra laughing

| adelaroman79 a răspuns:

Noi ( Periam, prin aproapiere de Timisoara big grin ), mergem luni la toate orele...
Si marti nu mergem deloc, pentru ca e Ziua Copilului si. hello!straight face, e,, sarbatoare'' straight face. de cand stiu eu ca merg la scoala la Periam nu am mers la scoala de 1 Iuniestraight face
Dar na, poate la voi e alta treabahappy

| mhg a răspuns:

Inca nu stiu, s-ar putea sa se faca ore prescurtate, dar scoala noastra luni face toate orele ca la noi nu`i greva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La noi la scoala a anuntat ca de luni incolo e greva pe termen nelimitat dar au zis ca marti de ziua copilului sa venim la scoala pentru ca se fac niste activitati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu mrem la scoala luni si nici marti pentru ca luni ii greva si mari ii 1 iunie
ziua copilului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU nu ma duc marti la scoala. Poate miercuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu una nu merg, noua ne-au zis ca e greva s marti..., nu se stie cat o sa tina greva; nici profesorii nu stiu dar noi copii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu eu nu fac sc...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine mergem la scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine mergem la sc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Azi este marti si nu am fost... dar miercuri.nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu marti nu am mers la scoala am citit pe internet ca tine pana pe 5 octombrie.