| MetallTeodora1999 a întrebat:

Voua ce va place la o fata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci, in primul rand, e doar un ideal personal, nu inseamna ca asta e idealul tuturor.(E o chestiune de gust). Eu as aprecia in primul rand educatia, sinceritatea, inteligenta, empatia si apoi aspectul fizic. Insa, sa nu intelegi ca nu tin la aspectul fizic, ci doar il pun pe locul 2. Sincer sa fiu, n-as suporta sa am o prietena urata...happy

| Axys a răspuns (pentru anonim_4396):

Felicitari imi place raspunsul tau big grin ai eritat fundita kiss

| anonim_4396 a răspuns (pentru Axys):

Multumesc! Apreciez... happy

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ochii in special, fata in general.

| peperonies a răspuns:

Faptul ca nu e urata.

| CeTrebuieSaScriuAici a răspuns:

1.Bunul simt
2.Inteligenta
3.Aspectul fizic