| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Voua ce va place sa face ti cel mai mult?

8 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Sa invat.

| Hevnoraak a răspuns:

Să mă joc pe calculator, să ascult muzică și să citesc despre tehnică militară.

| AleexNC a răspuns:

Sa : ma joc, ma uit la tv, ies afara cu prieteni, daca nu pot sa vorbesc cu ei, fac sport desenez, gasesc un hobby nou. etc big grin

| Dkgray a răspuns:

Sa ma ***.

| BndVictoria a răspuns:

Sa ascult muzica, sa stau la calculator, sa ma plimb, sa ma uit la Tv, sa joc volei si altele.

| Karuta a răspuns:

Sa ascult muzica.

| ma3 a răspuns:

Tocmai mi-am descoperit un nou hobby: sa fac pe DJ xD. este foarte tare, iti dezvolti cultura muzicala, urechea, simtul ritmic etc. incearca sa faci cat mai multe chestii, nu te gandi dinainte daca iti plac sau nu, fa-le si vezi cum te simti cand le faci. iti promit ca vei gasi ceva ce vei iubi sa faci, si, poate pe viitor vei face si bani din asta.

| XxByankabubulovexX a răspuns:

Sa ma uit la tv, sa dorm si sa butonez calculatorul big grin