| Laurretta a întrebat:

Vreau niste parole mai grele pentru id-uri. cele mai interesante si grele dau fundita si vot

Răspuns Câştigător
| VITALUL a răspuns:

"passwordrsx" sau "hondacbr1000rr" pe astea le am eu la id-urile mele si de ficare data cand ma conectez nu ma feresc nciodata cand nu sunt singur, si le am din 2008!

3 răspunsuri:
| anitza2000 a răspuns:

Ceva gen data de nastere a unui/unei prietene foarte buna, numele tau si pe urm data ta de nastere...sau ceva combinat din mai multe imformati care nu ar tb sa le uiti nici o data, dar care alti nu sar gandi sa le punahappy

| Patrik a răspuns:

Cumsaitizicparolamea,nuvreausaitizicparola eu parole de genu asta folosesc.big grin