| SmilerXd a întrebat:

Imi trebuiesc niste parole mai grele, pentru ca vreau sa-mi fac alt ID dar nu merge cu orice parola vad, imi trebuie una greu... dati-mi mai multe dar care stiti sa merge, va rog frumos... multumesc!

Funda!

Răspuns Câştigător
| andreymaryus a răspuns:

Incearca o combinatie de litere mari, mici si cifre. dar pe care sa o ti minte ca daca o uiti nu ai rezolvat nimic. eventual o poti scrie pe o foaie si sa o bagi sub monitor sau o poti scrie in world si o salvezi undeva. ceava gen KiDdUuUu1234. Funda?

6 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună!
Nu ar fi frumos din partea noastră să îţi dăm liste cu parole fiindcă mai lipseşte să ne mai dai şi id-ul.
Pentru securitatea id-ului tău, o să mă abţin de a-ţi da exemple de parole.
Sfatul meu este, să pui o parolă grea, dar să scrii invers:
Ex. : TPU-upt
Dacă mai adaugi cifre împreună cu nişte semne (*;%;/;?;.), nimeni nu o să mai reuşească să îţi spargă parola sau să o ghicească.

| ONElena11 a răspuns:

Incearca sa folosesti un nume (serial, melodie artist) si sa inlocuiesti in el unele litere cu cufre

| Anonymous2899 a răspuns:

Trebuie sa pui litere mici, litere mari si niste cifre..Iti garantez ca o sa meargawinking.
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu, data nasterii, repeti ziua de doaua ori, luna la fel si in fine anul tot de doua ori
cuui ii trece prin cap sa ti-o afle?

| roxy99roxana a răspuns:

Pune o propozitie scurta cu cuvintele legate care sa fii sigur ca nu o uiti ex. la/16/ani/am/avut/prima/iubita etc.

| d00dlez a răspuns:

Cel mai simplu foloseste combinatii cum ar fi contulmeu contulmeu123... parolamea312 parolamea 321 fundita?