| AliTheo18 a întrebat:

Vreau o parere sincera despre videoclipul meu va rog. Despre cum este editat.☺️
https://m.youtube.com/watch?v=0xrD6PE3vSQ

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Imaginile sunt cam întunecate, în contrast cu muzica, care este solară luminoasă. Tonurile acelea gri, verzi, albăstrui, acvatice abisale (așa mi-au rămas mie în minte), mai potrivite pentru alte ritmuri. Apoi m-a deranjat să aud - pă note - în loc de - pe note- și - pă bancnote- în loc de - pe bancnote.

| AliTheo18 explică (pentru sadrian46):

Cam atat am putut face cu minimul nostru de stiinta?

| sadrian46 a răspuns (pentru AliTheo18):

Nu am reușit poate să vă spun că mi-a plăcut destul de mult videoclipul cu toate că nu este genul meu. Am arătat doar ceea ce mi s-a părut mie că este impercect. Așa eu zic că să continuați. Succes.

| lpavel a răspuns:

Pai ce ai editat? nu vad altceva decat un clip extras din rahatul de metin laughing si in asta se vede cu ce ai filmat (bandicam) si se mai vede sa-ti activezi windows-ul laughing

| AliTheo18 explică (pentru lpavel):

A filmat altcineva, nu suntem experti? Abia am reusit ce se vede pentru ca nu stim sa lucram cu videoclipuri. Adica noi suntem mediocri la asa ceva. Pai am bagat chestii simple, nah.

| Andreeush a răspuns:

Nu e nimic interesant la clip.

| AliTheo18 explică (pentru Andreeush):

Asa, ca o idee, nu ne pricepem la editat. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-ai editat nimic, sunt niste video-uri puse pe proshow gold sau movie maker, fara nici un pic de talent vocational laughing)