| RAY a întrebat:

Ce parere aveti de piesa asta? https://m.youtube.com/watch?v=9Vi7YlRh_Ik

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Proaste, ce sa le faci. Multe au atractia aceasta animalica in ele, nu este parerea mea fara cunoastere, ci o simpla observatie, iar tot multe dintre ele si-o cauta cand este vizibil ca sunt folosite.

| SilentRain a răspuns:

Hmthinking
O manea care reflectă realitatea tristă si dură pentru unele fete care se îndrăgostesc orbește
Linia melodică nu

| RAY explică (pentru SilentRain):

In peste 90% din piese hip hop sunt jignite femeile, plus dani mocanu, acum e si randul vostru, bravo acelei artiste

| SilentRain a răspuns (pentru RAY):

Femeia din întotdeauna a fost desconsiderat, mult misoginism
Mulți care scot piese de genul nu au si aceiași parer despre femeii, dar asta se vinde se promoveaza, bărbatul veșnic o biata victima iar femeia personajul negativ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Țigănie veselie pușcărie