| DeeutzaDeea a întrebat:

Vreau sa eu idei pentru numele de facebook.Ma cheama andreea! Are cineva o idee draguta? Merci anticipat.

Răspuns Câştigător
| SweetSecrets a răspuns:

E dragut numele tau de pe profilul TPU(DeeutzaDeea), daca vrei altceva iti poti combina numele tau (Andreea)cu cel de-al doilea numewinkingsau poti sa te scrii Andrutssa; Deea Deea; Andry.
Funda:*?

3 răspunsuri:
| ingerpufos a răspuns:

De obicei facebookul se face dupa numele tau adevarat... apoi il faci cum vrei de ex: andreea...sunt tiplea florica ioana vrei sa fim prietene pe facebook?

| cosmyna1 a răspuns:

Buna! chiar daca ne-am obisuit cu hi5 totusi am trecut peste asta nu crezi? numai acolo ne puneam nume care de care mai ciudate cu tz in loc de t normal, cu ss in loc de z, cu k in loc de c, cu @ in loc de a, cu 3 in loc de e, cu nume alintate care neaparat se tarminau in "utza" ïka" ïtza" "uka" etc...
Dar generatia facebook e ceva mai corect gramatical si daca te cheama andreea iti pui "Andreea" si numele de familie, iar daca totusi vrei sa fii mai speciala numele al 2-lea... Facebook e un site unde iti gasesti prieteni vechi, cunostinte, rude.
"Tatal meu si-a gasit o colega de liceu care locuieste in egipt.
Cum ar fi fost daca in locul numelui ei intreg ar fi scris "crinutza frumushik " (pentru ca pe ea o cheama crina )

| predescu a răspuns:

Dede deea dedeutza pitik dede scumpy