| PisicutaMal a întrebat:

Hey! Vreau si eu niste nume de facebook.Ma cheama Gherasim Andreea.Ideei?

Răspuns Câştigător
| n1n1o a răspuns:

Pissy Deea G / Pisycutza Andreea / A tha Deea G / G and A / Deea Pisycutza Rea / etc big grin parerea mea este sa folosesti numele simplu Gherasim Andreea :*

3 răspunsuri:
| n1n1o a răspuns:

Buna, adica cum nume de FaceBook? Vrei nickname`uri?

| PisicutaMal explică (pentru n1n1o):

Da

| n1n1o a răspuns (pentru PisicutaMal):

Pissy Deea G / Pisycutza Andreea / A tha Deea G / G and A / Deea Pisycutza Rea / etc big grin parerea mea este sa folosesti numele simplu Gherasim Andreea :*

| Rapperităă a răspuns:

Andreea Gherasim/ Andreea Deea/ Deea Andreea/ Andreea G./ Andreea Andreea/ Andre Gherasim/ Andreea Andre..si tot asa, pune ceva care sa iti placa si cu care sa poti sta doua luni. laughing