| HaLoGeNNN a întrebat:

Vreau si eu un nume de facebook.Ma cheama Cristi.Nu vreau nume si prenume.

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Cristi@thewonderKid

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AntiNormal@creepyme060606 laughing
Ce parere ai?hee hee

| HaLoGeNNN explică (pentru anonim_4396):

Mmm :/

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaLoGeNNN):

Atunci asta:
JokerPoker@specialistplayer laughing

| HaLoGeNNN explică (pentru anonim_4396):

Nu mai conteaza laughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru HaLoGeNNN):

Nu esti niciodata multumit laughing

| Anaais a răspuns:

Crede-ma pe cuvant,ca cel mai penibil lucru e sa ai nume gen cu y, sau mai stiu eu ce magarii pe facebook. Alege numele tau, simplu. Uneori, dupa numele profilului, lumea te poate cataloga.
Numai bine!

| HaLoGeNNN explică (pentru Anaais):

Nu vreau nume si prenume pentru ca am unu care pune poze sa ma faca de ras si vreau sa imi fac un cont nou, ca asa el ma cauta la nume si prenume.