| Catalin_6250 a întrebat:

Vreau sa imi fac un blog pe blogspot. Ma poate ajuta cineva cu pasii pe care trebuie sa ii urmez pentru a l crea?

1 răspuns:
| iepurica_7902 a răspuns:

Pai... prima oara dai "Incepeti". Apoi, scrii emailul, parola, data nasterii, gen, etc. Apoi dai "Continuare". Dupa aceea scrii numele blogului dorit de tine si cum ai vrea sa fie numele linkului. Apoi dai iar "continuare" si alegi fondul blogului. Dai din nou "Continuare" si gata. Dai click pe "Incepeti sa utilizati blogul si ai terminat! happy