| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj in forma de capsuna dupa ureche.(alb-negru)Unde as putea sa-mi fac in Bucuresti si ce pret ar avea? si...credeti ca doare in zona aia?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei! Nu sunt din Bucuresti deci nu te pot ajuta cu prima intrebare. Dar am un prieten care a vrut sa se tatueze in zona urechii si stiu ca l-a durut foarte rau nu a putut suporta sa i se termine tatuajul a ramas numai cu o linie mica dupa ureche. Sper ca am fost macar in mica masura de ajutor. Ciau!

| Geogiiva a răspuns:

Eu am un tatuaj dupa ureche cu semnul zodiei mele si nu a durut asa tare.Nu se compara cu dentistul big grin