| dulshe a întrebat:

Vreau sami lase cineva o lista cu toti (sau aproape toti) cantaretii de muzica pop din romania, numele lor sau grupuri
vreau doar cei cei canta muzica pop, sau au vreo melodie popbig grin
nu vreau raspunsuri ceva de genu cauta tu vreau sa-mi raspunda numai cei care vor sa ma ajute cu adevaratbig grin
mersi mult:*:*

Răspuns Câştigător
| Zoombe3 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/......m%C3%A2nia

Am gasit pe Wikipedia, dar nu are rost sa-ti copiez aici toata lista, mai bine o citesti tu :P

2 răspunsuri:
| andi a răspuns:

Nu. nu vrea nimeni. nu vreau nici eu k nu pot sa scriu asa de mult si nu as reusi sa-i scriu pe toti. nata 10 celui care reuseste!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe cantaretipop.com