| Ramo137 a întrebat:

Heyy

vreau si eu o lista cu toti sau macar aproape toti cantaretii de muzica hip-hop din Romania.

dau funda + vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cedry2k, Dragonu AK47, Chimie, Deliric, Praetor, Jhivago, Vlad Dobrescu, Doc, Aforic, CenzuraH, Sisu, Bitza, Serafim, Cabron, Carbon, El Nino, Mr Levy, Pacha Man, Raku, Alan, Kepa, Rimaru, Shoby, Subsemnatu, Zmili, A.D.N., Butch, Brugner, Parazitii(Ombladon si Cheloo), Bug mafia(Tataee, Uzzi si Caddy), Mario, Bibanu Mixxl, Puya, C.I.A, Yolo, 2012, Skizzo Skillz, Guess Who, Spike, Tranda, Maximilian, Grasu XXL, Nane, Vescan, Doddy, Sub7, Nwanda, Axes, Underman, Samurai, Junk, Lian, 1QShapro, Nwanda, Mitza, Bitza, MarkOne, Kazi Ploae, frateleNORD, C-nyk, Exile, Mistic, Criss Blaziny, KaTaNa, Nimeni Altu', Raku, Flou Rege, Norzeatic, Omu' Gnom, Deceneu, Connect-R, Don Baxter, Lukone, Karie, K-gula, Arssura. Imi pare rau daca l-am repetat pe unul de mai multe ori, mi-a cam luat ceva timp sa scriu asta, nu sunt chiar toti dar astia sunt/au fost cei mai cunoscuti.

4 răspunsuri:
| CMaria21 a răspuns:

Buna

Nane
Nedy Serum
Cumicu
Bitza
Bullet
Andore
Nimeni Altu'
Ombladon
La Familia
Parazitii
BUG Mafia
Puya
Marijuana

O zi frumoasa!

| SKet a răspuns:

Ane, nimeni altu', vescan, arssura, maximilian, M&G, the mos, deceneu, eli, bibanu mxxl, grasu xxl, creTzu, zale, veritasaga, ca-gula, cedry2k, dagga, ceilalti, criss blaziny, anonim, K. S. T., zale, aforic si mr. levy, puya, codu penal, vescan etc...

| anonim_4396 a răspuns (pentru SKet):

Nu mai exista nici Zale nici Codu Penal.