| raluqtza92 a întrebat:

Vreau si eu ideei de rochite! vine majoratul meu peste o luna si eu inca nu am rochita sad vreau ceva gen corset in sus iar in jos ceva in colturi cu dantelutza... love struck imi plac foarte tare genurile alea... si in picioare ma gandeam la niste pantofiori cu bretele si cu toc de 10! love struck dau funda :*

2 răspunsuri:
| lolly_3072 a răspuns:

Pai,eu cred ca in loc sa stai sa cauti in "strafundurile" internetului,mai bine te duci si cauti daca esti din bucuresti in cocor,unirii,cora,mall vitan,sun plaza si nah banuiesc ca mai sti uh alte magazine si asa o sa vezi o gama mai variata de rochitze si rochii si cine stie poate gasesti un model, nu ala pe cre l; ai vrut u h unu cre poate sa-ti vina mult mai multtongue
bafta la cautat, lolly:*

| katy a răspuns:

Ia-ti niste material si mergi la o croitoreasa si iti face rochita repede si exact cum ti-o doresti tu si dupa marimea ta