| AndreeAnDrEyUtZa a întrebat:

Ce rochita sa port la majoratul meu? Vreau ceva elegant, dar in care sa pot sa dansez...ceva nu prea lung, gen piele neagra.Daca ma puteti ajuta cu cateva linkuri. Cele mai frumoase rochite primesc funda!

5 răspunsuri:
| EllaC2710 a răspuns:

Cauta pe www.toatemagazinele-online.ro, cu siguranta vei gasi ceva pe placul tau acolo. Poate rochitele de la Sevy, sau poate cele de la Moda Urbana ( este o rochita neagra scurta cu corset cu diamante foarte frumoasa)?

| simona_3336 a răspuns:

Epicdress,darkshadows,bon prix

| georgica_7264 a răspuns:

Isus Cristos va iubeste, pe oricine se intoarce de la pacat. de la barfa minciuna ura. neirtare. adica cine se leapada de el insusi si -si duce crucea cu Isus Cristos sa traiasca aici pe acest pamant si va trai in veci dar daca-L refuza va fi vai de el. Apocalipsa dupa Ioan ati citit-o copilasi? Binecuvantare si pace sa ramana peste voi dar si voi sa nu cadeti si sa-l urmati pe satana caci Dumnezeu vede si rasplata va fi dupa fiecare.

| Aniquel a răspuns (pentru georgica_7264):

Intr-adevar. Frumoasa rochita! Iisus nu era cu doi de i?