| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de fite:X

Răspuns Câştigător
| emasweetgirl a răspuns:

1.Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panaramawinking

2. Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tinewinking

3.Bine arat, bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

4.Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine
5.Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!
6.De cand sunt mik sunt frumoasa si versate…. Daca te tine…hai pune-te cu mine…. si ai sa vezzi ca ai sa te feresti(de mine)
– Fetele fitoase. Puteti sa vedeti cateva si sa va alegeti pe care o puteti pune la status:
-Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…
-Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!
-Sunt perfect sanatoasa…mi-au spus vocile.
-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
-Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…
-Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toată atentia.
-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.
-Macar eu pot tine dieta, tu nu!
-Poate ne casatorim pe mess big grin
-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!
-Am nevoie de tine……. te vreau…offline.

51 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Deja ma plictisesti...boule...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fite zici?thinking google is your friend\dancing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o mica vrajitoare cine ma saruta moare u baiat ma sorutat... 7 zile a oftat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fite gesturi si tupeu
Asta talentu` meu
Pe ecran da fb
O printesa asa ca mine…!
Stiu sa`nvart totul in loc
Dobor prostii dintr`un foc
Sunt o diva smechera
Hai fa paji si gura mik!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Marfa statusurilee:X:Xlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iati

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hai Uita-te La Mn K Mereu Imi Merge Bn Hai Uita te Incoace Nu s Figuri De La Versace Nici Arfe Originale Ci Doar Fitze Mondiale Sunt fata de pus in rama nu ca orice panarama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

♥. O toamna ne-a legat. O iarna ne desparte. cu toate intr-un timp pana nu se mai poate. Ai fost odata tot. lumina pentru mine! Voi incerca sa las, sa vina de la sine love struck!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am fite dele parIs, sunt printesa ca-ntrun vis, am pigmetul colorat si sclipesc ca un diamant. sper sa va fie de folos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt fitoasa si imi sta bine mor baieti dupa mine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am corpul de felina, privire si piele fina, ochii de vipera veninoasa, caracter de satena norocoasa… Sunt un drog rar…Si te pun pe jar…Simpla mea prezenta…Iti provoaca dependenta…:*:*:*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Regreti? regreta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca trebuie sa ai fite... fitzoasele sunt doar proastele

| Roshka a răspuns:

1)Multefitze,mult talent asta-i stilul meu recent! 2)Am fite de la Paris, sunt Printzesa ca din vis, am pigmentul colorat si sclipesc ca un diamant!

| Siimo_2718 a răspuns:

Intra aici si gasesti cate vrei http://ingerashscomph.blogspot.com ---gasesti so de fite si de iubire.

Sper sa te ajute!

fundita!:D

| Papushikacustill a răspuns:

--Hai ßye`ßye.Ramai ca bine.Vezi ca intreaba c*****e de tine [].
--Nu mai sunt fetita ce o stiai tu mai demult... poate nu ai observat...dar de la o vreme am mai crescut.big grin
--Te iubea, fraiere, chiar te-a iubit candva!" Priveshte`o dar stai departe, acum nu te mai vrea!
--Cate s`au spus.cate s`au dus.nu` ma mai doare. orice zi`n plus...sunt mai sus. restul`? doar vorbe goale!
--.Shi imi pare rau de tot ce s`a intamplat stii bine.Cel mai mult imi pare rau ca am pus suflet pentru tine!
--Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii.tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotul
--Mai bine lasa Fa`te ca nu`ti pasa!
--Si chiar daca va semana fizic ca ea, sa fii sigur ca nu va v0rbi la fel si nu va avea acelasi caracter ca ea!
--In ambitzia mea vorbeste ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile, pentru mine sau pentru tine?"
--Daca vrei sa mai spui ceva... SPUNE! si daca vrei sa pleci.Pleak pe bune.
--[. stii? Orice S`ar Intampla EA mereu Va Lupta]
--Te maturizei prea greu ...sa stii ca nu sunt ma`ta sa te iert mereuwinkingwinking.

Sper Ca te-am Ajutathhappyhappy! Pa!kiss

| Papushikacustill a răspuns:

-Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "
-Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta
-mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate".
,--mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.--
-fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine,Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe...
--Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa.:X:X
--N-ai ce spune,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"
-StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine.
-Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"-Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

-Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt.ce`a cu telefonul inkiss

-Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

-Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importantawinkingwinking

Sper K te-am Ajutath!:*:*

| Papushikacustill a răspuns:

Da mai cauta si uh zanitzo`.winkingwinkingnuma astepta pe mocalaughing

| Papushikacustill a răspuns:

Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta "

Sunt frumoasa si isteata si toti ma invidiaza.Le transmit de la distanta ca cine nu ma place e o zdreanta.

mult prea fina, intre fete sunt regina.se opreste,te ameteste,iti zambeste,ma omoara,ma priveste,se lasa pe spate doar de la jumate,va intrece pe toate"

,mori dupa ea,are... are cu ce,are dintre toate fetele,are balans are stil are haz se misca bine pe toba si bass,ca-o balerina are miscari de felina,intre fete e regina.

fara Lycra si solar,asta e bronzul natural,Si special pentru tine,DA TU,cea care te uiti la mine,Sunt mUlt Mai BuNA sI MUlT maI frumoasa cA TINe

Am corpul de felina,privire si piele fina,ochii de vipera veninoasa,caracter de bruneta norocoasa

N-ai ce spune,spun pe bune,mai bine pune ochii si holbeaza-te ca cu holbatul ramai, priveste cat mai poti"

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu, fura.ma tu ca-i maI bine, ca si mie imi convine

Eu nu ascult dEstInuL.lA vise nu cEdeZ.nu`mI poate spune nimeni cE cale sa urmez!

"Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"

Tu ma Asteptai sa vin. Cacii asa am promiss … dar acum eu sunt.ce`a cu telefonul inkiss

Am tupeu Mam nascut In ciuda TA Stiu K nu ma Poty Suporta.Merg incet inspir TAL3NT.si STRIG TAREE! in gura MAare copia nu are valoare:X:X""

Vezi tu scumpo.o fi stat si cu tine.stiu.stiu si ca a arso cu altele.dar el are o fata.si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!

Sper K te-am Ajutat Scump`ohappyhappyhappykiss
ceaw-ceawhappyhappybig grin

| anamanda a răspuns:

Lesiiiin de ras Lidia, colegoo

| Claudiaeredit a răspuns:

* Tatal tau sigur e mafiot pentru ca tu esti o bomba.
* Hey sexy, drink pepsy?
* Prea dulce ca sa fiu light
* Mmmmm…ce vad ochii mei? Ce frumoasa si...

VEZI MAI MULTE STATUSURI AICI http://estatusuri.cabanova.com/

Sper sa iti placa *