| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de fite:X

Răspuns Câştigător
| emasweetgirl a răspuns:

1.Sunt o diva de pus in rama
Nu ca altele o panaramawinking

2. Fara mine nu e bine
Fara mine e vai de tinewinking

3.Bine arat, bine ma port
Nu`s pushtoaik de export

4.Am talent si arat bine
Mor baietii dupa mine
5.Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy!
6.De cand sunt mik sunt frumoasa si versate…. Daca te tine…hai pune-te cu mine…. si ai sa vezzi ca ai sa te feresti(de mine)
– Fetele fitoase. Puteti sa vedeti cateva si sa va alegeti pe care o puteti pune la status:
-Cine se culca fitoasa, se trezeste si mai fitoasa…
-Sunt usor de agatat si cad repede la pat…doar in visele tale!
-Sunt perfect sanatoasa…mi-au spus vocile.
-Stii rutina… Tu imi scrii mesaj…si eu il ignor.
-Care e culmea smecheriei? Sa-ti pui statusuri de fata fitoasa…
-Aproximativ 95% din sfaturile pe care le primesc nu au nici o valoare, dar se merita sa le aud pentru acel 5 la suta care merita toată atentia.
-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.
-Macar eu pot tine dieta, tu nu!
-Poate ne casatorim pe mess big grin
-Bai, sunt smechera, nu te pune cu mine!
-Am nevoie de tine……. te vreau…offline.

51 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Adica de cocalari?

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

@Ądëℓuţzą băăă a luat statusul de la intrebarea mea x-(

| coddy24 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/search

da clic te va ajuta :)

| iuliana21 a răspuns:

Sunt o mica finetze invidiata de prea multe zdrente

| ღKittyღ a răspuns:

1 sunt bun la pat ...dorm continuu 2brb sunt la cura de betie 3brb! ma dau cu sania in congelator 4 brb! scot gaina la plimbare 5 br! te rog nu da buzz ca e bunica la Pc si daca dai buzz se sperie si face stop cardiac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coddy esti nesimtit raurolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vaai fite. da`te dracul cu fitele tale pitipoanca si cocalara ce esti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti cool

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-am nascut sa joc pervers pe sistem periculos, sunt micuta si versata si de multi invidiata. Ochii caprui si pielea fina pentru el sunt o REGINA

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I'a Zapacit Pe Baieti A Facut Din Ei Valetzi, Merge Purtata de Tandrete K e O mARE fINETE, Bn Arata Bn sE PoartA, cand iSi AratA Talentu dObOarA ToT clAsAmentu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ne-ar vedea impreuna ar fi ca o lovitura … Si n-ar fi ca un pumn in gura, ci ca una sub centura

Stiu sa invart totul in loc! Sunt o diva in lumea ta! Hai fa pasi si gura mica!

Ma joc cu talente si fite! Sunt printzesa intre fetitze!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kautaaa pe lipiciosi.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

HAiNe D fIrMa, PaNtOfI ca ToK fItZeLe-Ss P prIMuL` lOk…

FiTzE RoOz Sh SmEcHeRiThE pTr` Tn TzIN3 MiNtHe
Top roz Fusta mini Tokuri nalte si oki verzi Tu in fatzza mea te pierzi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am :d

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iao in gura

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o fata de pus in rama nu ca orce panara zdrentele ma invidiaza ele ma brfesc si brfirea laor ma fac sa ajung mai presus decat ele:tonguetonguetongue:

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu exista pentru tine hai sa-ti dau eu un site www.pitipoance.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

esti foarte tare, nu baga in seama toti idiotii care lasa comm uri jignitoare.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prea dulce ca sa fiu light

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fitze, mofturi si talent este stilul meu recent :X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunu Fitzoasa Cat Se Poate.
Tupeista Pan La Moarte!
Indragita Si Stilata.
Asta-i Fata Adevarata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ochi mari,
Guritza mica.
Trasaturi de papusika!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt frumoasha si imi sta bine.mor toti baieti dpa mine:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

[Mersul ei de scena… Te baga in dilema… Vorbeste ca O profesoara… cu un cuvant te baga`n Boala… pozeaza pozitii proprii… iar voi TARFELOR da-ti Copy]laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunetem fete alintate pe baieti i dam pe spate suntem fete frumusele fara fite si rebele tonguetongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumusete si mult styl. fata soate si profil:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o diva de ous in rama nu ca altele o panarama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o fita finutza.Nu sunt orice draguta:X