| Yousosweet a întrebat:

Vreau si eu semne ca un baiat place o fata. fundahappy

3 răspunsuri:
| BalonaşDulcee a răspuns:

Cand e mai rautacios cu tine (adica nu agresiv, mai impunator gen te invata de bine), cand iti acorda mai multa atentie, cand sta mai multicel cu tine, cand auzi prin scoala/liceu/strada/bloc ca te place :d. Practic tie iti place de baiatul ala asa ca ar trebui sa-l intrebi sau pune o prietena sau ceva (mai mult ca sigur tu n-ai curaj ), era sa uit si mai ales atunci cand se uita cu drag la tine cand are niste scantei in ochi love struck

Imi dai o fundita? puppy dog eyes puppy dog eyes Nu ma multumesc doar cu vot waiting

| Ederuta a răspuns:

Se uita direct in ochii ei
Incearca sa ii atraga atentia
Cind e aproape poata sa vb ff tare sau sa rida zgomotos.
te priveste insistent
Se blocheaza cind e in prezenta ta(adica nu vb mult-se emotioneaza)
Vb despre tine

Sper ca ti-am fost de ajutor...

| Anonima09876543 a răspuns:

Pai...atunki cand un baiat place un baiat se uita dupa ea, ii cere id sau nr de tell, o baga in seama