| chica a întrebat:

Vreau si eu statusuri pentru o fata singura. Ofer funda

Răspuns Câştigător
| iiGabytsa a răspuns:

Ca tine gasesc si in RECYCLE BIN…Ca mine nu gasesti nici pe GOOGLE
Inteligenta ma urmareste,…dar eu sunt mai rapid. Orice bata are doua capete. Depinde din care capat privesti
•Munca nu a omorat niciodata pe nimeni, dar de ce sa risti?
•Fugi de tentatii…dar incet, sa te poata ajunge.
•De ce sa bei si sa conduci, cand poti sa fumezi si si zbori?
•Este bine sa lasi bautura…insa rau este sa uiti unde ai lasat-o.Am citit undeva că tutunul şi alcoolul dăunează grav sănătăţii aşa că m-am lăsat de citit.
•Daca as fi pus sa aleg intre tine si fosta, as alege-o pe viitoarea…
•Draga tu cauti fata perfecta…caut-o in continuare ca nu o sa gaseti niciodata.
•Nu beti apa, pestii fac sex in ea!
•Viitorul suna bine, pacat ca nu raspunde nimeni…
•Foaie verde puisor tu dai buzz…. eu dau ignor.
•Bianca intra in biserica…. Mihai ii pune piedica…. popa striga din altar: boule nu fi magar
•Dragul meu iubit drag si zapacit te iubesc si te ador ca pe un pui de cioara chior, si-ti trimit din departare numai oale si ulcioare si ca semn ca te iubesc pe toate-n cap ti le trantesc
•Bate si ti se va deschide… proces penal
•Prostul rade de trei ori: o data cand rad ceilalti, o data cand intelege gluma si inca o data, cand isi da seama ca rasese fara sa inteleaga.
•Exista doua cuvinte care iti deschid multe usi: trage si impinge
•Alcoolul omoara incet incet, dar nu conteaza. Nu ma grabesc
•Băieţii mei care mă deranjaţi dau o bere gratis! Ca eu acum o ard aiurea pe bomboane!
•Nu beau, nu fumez, nu ma droghez……… un singur defect am – mint de rup!
Bautura si gagici pentru toti cei de aici!
•In bere e putere. In vin e sanatate. In cognac e distinctie, iar in apa sunt mikrobi
•Sunt singur si sunt sigur ca si tu esti sigura ca nu mai vrei sa fii singura
•M-am sculat cu fata la cerceaf asa ca nu ma intoarce
•Toţi avem nevoie să credem în ceva. Eu cred că o să mai beau o bere
•Hotii iti cer banii sau viata …femeile le vor pe ambele
•Baiat cu dacie…caut fata cu benzina
•Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unei fete dragute ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?
•Cine nu ma poate inghitii…. sa ma suga
•Banii nu fac fericirea… o cumpara gata facuta.
•Stresul inseamna sa te trezesti urland, ca apoi sa iti dai seama ca nu dormeai.
•A gresi este omeneste…totusi, a da vina pe altul este si mai omeneste
•Nu este important sa castigi… este important sa-l faci pe celalalt sa piarda
•Orice lucru bun in viata e ilegal, imoral sau ingrasa
•Nu lua viata in serios niciodata. Oricum nimeni nu iese din ea viu.
•Dacă vrei cu adevărat să obţii ceva în viaţă, trebuie să munceşti pentru acel ceva. Acum linişte, că anunţă numerele la loterie.
•Cea mai mare plăcere în viaţă e să faci lucrurile despre care oamenii spun că nu ai voie să le faci.
•Bărbaţii ar trebui să fie ca batistele igienice: catifelaţi, bine mirositori şi de unică folosinţă
•Toată lumea are dreptul la o părere. Dar, vezi tu, a ta e idioată
•Le doresc la dusmani mei trei masini in fata casei…. politia, pompieri si ambulantza
•Da asta este viaţa mea, este şi bună şi rea, dar e mai bună fără tine în ea…
Şapca-n cap … Ţigara-n gură … stau pe NET mă doare-n P*lă!
•Învaţă şi din greşelile altora, nu vei avea timp să le faci tu pe toate.
•Cred ca sexul e mai bun decat logica, dar nu pot dovedi asta.•Pentru mine, dragostea e foarte profunda, dar sexul e mai comod, pentru ca are doar cativa centimetri adancime
•Nimic nu ma face sa uit de dragoste asa ca sexu
•Sunt un amant minunat, pun pariu
•Sexul e ca si comedia in ceea ce priveste importanta sincronizarii
•Daca sexul pe care il practici tu nu sperie pisica, atunci nu-l faci cum trebuie.
•Sunt un amant asa de bun pentru ca exersez mult singur!
•Numar oile de pe mess; daca te-am sarit, esti kapra! Mai stai o data…
•O femeie trebuie sa faca 70 de lucruri. 69 si cartofi prajiti!
•Am pile la cimitir….îmi reglez moartea… DND sau vrei să o reglez şi pe-a ta!?
•Nimeni nu moare virgin…viaţa ne **** pe toţi!
•Viaţa-i ca o curvă, te bucuri cât te bucuri, după care, trebuie să plăteşti
•Ieşi de pe mess că îmi respiri aerul
•Ce dai băh, nu ştii să-njuri?
•Ca să întelegi că eşti prost trebuie totuşi să-ţi meargă mintea...

1 răspuns:
| Viviana_6347 a răspuns:

Caut o prietena\prieten si nu gasesc. Toti baietii sa apeleze la mine.