| Iuliutzzza18 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri noi! Pentru cele mai multe si cele mai frumoase ofer

Răspuns Câştigător
| AlinElle89 a răspuns:

E atat de frumos sa gasesti sentimentul pierdut. E atat de frumos sa oftezi dupa primul sarut. E atat de frumos sa iubesti si sa fii iubit
mi-e dor de tine
de buzele tale senzuale
vreau sa te am aproape
sa te strang in brate
sa te sarut
sa ne imbatam cu dragostea
ce ne imbratiseaza toata noaptea
dimineata, sa ne trezim imbratisati
si sa o luam de la capat

Nu sunt rea sunt smecherita si e baieti sunt iubita nu ma crezi hai la-ncercare sa vedem care pe care
Vreau sa simt din nou ca pot sa zbor Am incercat dar nu te pot uita asa usor Mor incet simt cum totul ma doboara Hai sa o luam de la inceput, suferinta sa dispara

daca pana acum ma gandeam daca e bine sau nu ceea ce se intampla, acum nu ma mai intereseaza.stiu ca te iubesc si asta e tot ce conteaza te iubesc

Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!

when I close my eyes I can see the spotlights are bright on you and me

There's always that one person, that will always have your heart

Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le.

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi.

15 ani, te plimbai pe role seara toti se uitau mirati la cum te dezbraca vara ca erai tot ce esti si acum doar ca putin mai mica, fara pic de experienta dar si fara pic de frica.

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni.

Lasă te lasă te lasă te ascuns de rânduri Pune te pune te pune te putin pe gânduri.
I care about you, I care about me No, no worry, yes I`m able to be free
Plecând prin diferite stări in functie de combinări
Eiii bine nu incerc sa te conving Dar dacă n`ai stiut, astăzi e soare in loc de frig
Imi alerg timpul Imi aleg tipul preferat de baiat
Iti spun Să nu ma intorci iarăshi din drum
Ei mi-au spus că timpul trece tic-tac tic- tac. Că treaba se răceshte.
Sh n`am de gând, să te mai las curând Sh totusi mă crezi pe cuvânt, chiar dacă o iei razând.
Intr`un final, neashteptat Lumânările se aprind. Sh`aprind durerile ce sting, amintiri aprinse ce ating
Intr`o oarecare masură e tare Să crezi măcar pentru o secundă că ai lumea la picioare.
Se spune că iubestiodata in viatză, o singură iubire... Atunci cum se face ca suferim la orice despărtzire
Ciudat, incă iti simt absentza, pare aberant
N am dor de casă că nu m`am pocait. Sh lasă`mă frate să rulez linistit.
Ochi reci de gheata, suflete calde le ard! Dk lasi afara sentimente, clar, devi slab
Sh am intzeles odată cu timpu că nimic nu i moca
Acum vreau sa intru in lumea tha, se poate
Dacă vrei sa pleci să stii că nu e vina mea N`o să mă convingi, nu e vina mea.
Vreau sa zambesc, e dimineata Tre' sa'mi pastrez pofta de viata
Poti sa ajungi repede sus! Cu un compromis in plus

Dar esti departe Te vreau aproape
Si am alergat sa invat sa visez! Si am alergat sa invat sa iubesc.
Stiu ca sunt pe lume mii de flori! Dar numai tradafirii imi dau fiori
Ezita sa crezi ca viata e trista Sunt lucruri frumoase ce stau inca pe lista
Sentimente uitate! Doar amintiri lasate.Destine schimbate.Ciudat intersectate.Ai putea regreta vreodata ca ai inceput sa inveti sa iubesti,cu ea,candva,demult?
Durerea te'a maturizat,te'a pus pe ganduri! Te'a invatat sa citesti printre zambete si randuri.
Daca ar fi totul exact asa cum iti doresti, nu ai mai avea pentru ce sa lupti, sa speri si sa iubesti

1 răspuns:
| ana25 a răspuns:

Nu mai fumati in pat ca nici noi nu facem sex in scrumiera
Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea, nu lasa lumea sa schimbe zambetul tau.
Urgent schimb caiet A4 cu audi acelasi model,rog seriozitate
Plecata pe alta lume,daca vreti sa revin buzzuiti ma.
Plecata la dus, daca vrei sa vorbim vino dupa mine... aaaa ba nu, mai bine da un buzz si vin eu.