| DiNiSka a întrebat:

Vreau niste statusuri triste
ofEr fUnDA;(

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

1.incepusem sa cred ca imi va merge bine, incepusem sa cred ca vei venii langa mine, incepusem sa cred ca incep o noua viata, dar tu nu ai vrut, lasandu`mi inima GHEATA...

2.imi place sa ma plimb prin ploaie pentru ca nimeni sa nu vada ca eu plang:((:((:((

3.Sick of crying, tired of trying, yes i? m smiling but inside i? m dieing...

4.Multi rostesc cuvantul `Prietenie`:)
Dar putini il inteleg:(

5.Cand plangi aduti aminte de clipele frumoase,cand urasti aduti aminte cum e sa iubesti, cand suferi amintesteti cum era sa fi fericit, cand singura cale pentru a scapa este ura si minciuna mai bine lasa tot cea fost in urma si nu ura.viata e frumoasa daca sti s-o traiesti:((

6.Ai sa regreti cand n-oi mai fii, dar sa nu plangi... regretele sunt prea tarzii...

7.E greu sa mergi pe culmea vietii cu inima pustie e greu sa suferi si nimeni sa nu stie...

8.Cazi,te ridici,tot ce-ti zici e rabdare,
Plangi, te distrugi, vrei sa fugi si te doare
Dai tot ce ai si ce n-ai,
Totusi pare
Ca nu te descurci sa le pui lumea la picioare

9. dragostea si infrangerea nu sunt cuvinte din vocabularul meu

10.Aiurea ma mint ca nu-mi pasa, Aiurea spun ca nu mai conteaza, Aiurea ma prefac ca sunt bine...Ce greu e sa invingi cand lupti cu tine!
Uite mai multe aici: http://www.statusuri.ro/statusuri-triste.html
Funda?

1 răspuns:
| cosmin_8573 a răspuns:

In 2012 o sa mori crying