| KyokushinMyLife a întrebat:

Vreau statusuri pentru prietena mea cea mai buna...; x Si mai vreau si niste melodii mai triste asa, mai d dragoste, mai japoneze de pe la anime laughing pentru un baiat pe care. l plac mult!
Va rog mult dau funda!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu vreo 2 statusuri.big grin

ZambesC Cand se vad[on the phonePlang Cand se Cearta[crying]Si indiferent de fapt[batting eyelashes]Ele se-mpaCa si se iarta[:X]

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte

O sa ramâna amintiri blocate în ochii nostri goi. Ca se`nvarte ceasul si nimeni nu-l va da inapoi

mi-a fost alãTuri ziLe bunE sh’ n0pţi gReLe
CânD plânGeam din deSpãrţiRi sau’ bârFe reLe!

| Отilia a răspuns:

[♥" De ƒiecare đaтă` câηđ ๓i`a ƒσsт` ๓ai greu. Îηтσтđeauηa ℓâηgă ๓iηe a ƒσsт` ๓ereu. đe ƒieсare đaтă`• Câηđ a๓ Suƒeriт`. ηu๓ai Ea şi Du๓ηezeu ๓`au Îηgrijiт`! ♥ :]

`[♥ đeşi a๓ тrecuт ρriη ๓uℓтe suηтe๓ îηcă ρrieтeηe ρeηтru că ηu ρσţi să cazi câηđ ţii ρe ciηeva đe ๓âηă! ♥Te iuвesc♥! ♥ :]