| donsoara a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri triste de dragoste, despre un baiat care m-a ranit. FUNDA!

6 răspunsuri:
| faranume a răspuns:

Te-a ranit treci mai departe. nu trebuie sa-ti pui statusuri care sa-i de-a lui satisfactiewinking

| djacido a răspuns:

Uite Aici: http://www.yahoostatus.ro/statusuri-triste.php. Si imi pare rau pentru tine.Viata merge inainte.

| AndyNyappy5 a răspuns:

Sincer nu e bine sa faci asa, ii dai satisfactie si o sa se simta mare gigolo italiano macho man... uite mie asta imi place mult, ii dai de inteles ca ai suferit si totusi acum iti e bine si probabil o sa-ti fie si mai bine fara el" chiar daca nu-s toate roz, tot le colorez eu odata!". si nu mai fi suparata, te inteleg, dar nu merita niciunu, trust me!>big grin

| devilmaycry4 a răspuns:

Incerc sa nu ma mai gandesc la tine, visand ca nu-mi pasa.

Inselam pentru ca abia dupa, apreciem ce am avut si ne mai si pare rau!

Te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? Dar nu te-ai gandit: pentru mine mai existi, oare?

http://www.sugubat.ro/statusuri/statusuri-triste

| adryuzza a răspuns:

`Si doare iar`Cum a durut demult`Da' trece`Si'o iau de la'nceput`

timpu` vindeca rani da` ucide sperantze...nu pot sa ma feresc de amintiri la fel ca de gloantze

`mi'e dor sa te strang in brate, sa te sarut... mi'e dor sa'mi vorbesti, mi'e dor sa te ascult`

Petalele care cad nu se mai lipesc, inimile care se despart nu se mai unesc, lacrimile care curg nu se mai opresc…

Fundabatting eyelashes

| zuzustyle a răspuns:

Iesiri prin oras, barfe, tot felul, la petreceri la care se aduna tot carteru' mai tarziu urma sa iti faci loc printre artiste cu poze sexy pentru cele mai tari reviste♥: