| Joker1958 a întrebat:

Vreau si eu cateva statusuri tari. Nu triste sau de dragostewinking[sunt baiat don't tell anyone]

2 răspunsuri:
| Raainbow a răspuns:

1. Mi-am aprins becu sa sting lumina…2. Fac teme ca altceva nu mi-o dat scoala…3. Se tin fetele de mine parca`si fii actor din filme! 4. Bate si ti se v-a deschide… proces penal.5.E greu sa nu faci nimic… nu stii niciodata cand termini… "6." Daca tot ce ai este un ciocan, toate obiectele din jur iti par cuie… "7.Nu-mi mai dati sfaturi… stiu sa gresesc si singur! 8.Ca sa întelegi ca esti prost trebuie totusî sa-ti mearga mintea…9. Exista doua cai sigure spre dezastru: sa asculti de toata lumea si sa nu asculti de nimeni.10.I need girls!

| PapushaDeCristaL a răspuns:

: Am o veste f proasta pentru tine,nu am vrut sa iti spun pana acum pentru ca stiu cum esti, ca o sa suferi si ca o sa te afecteze f mult, m-am gandit ca e mai bine sa afli de la mine decat de la altii.Sa-ti spun sa nu iti spun, in orice caz e f grav, nici mie nu mia venti sa cred. Totusi odata si odata tot trebuie sa afli adevarul

MOS CRaCIUN nu exista!

1.Scoala – Castelul groazei
2. Dirigintele si elevii – Ali Baba si cei 40 de hoti
3.Profesorii – Haiducii din Rio-Frio
4.Sedinta cu parintii – Mult zgomot pentru nimic
5.Anul scolar – Calvarul în serii
6.Lipsa profesorului – O întamplare extraordinara
7.Perioada tezelor – Curg ape tulburi
8.Ora de teza – Contraspionaj
9.Corijenta – Soarta unui om
10. Extemporal – Alarma în munti
11. Elevul la tabla – Cadavrul viu
12. Elevul ce vine de la tabla – Omul care a vazut moartea
13.Cei ce nu sufla – Mizerabilii
14.Suflatul – Vânt de libertate
15.Fituica – Reteta fericirii
16.Nota 4 – Salariul groazei
17. Examenul – Procesul maimutelor

inima mea bate
nu mi-am scris la mate
si nici la romana
timp de-o saptamana
la istorie is bata
la sport mi-am luat o tranta
si la geografie
pixu nu mai scrie rolling on the floor)

afara ninge linistit, in soba arde mama; de lustra tata'i spanzurat si eu ma tai cu lama; cu soru'mea eu m-am batut pe viata si pe moarte si acum zace la pamant cu 8 cutite in spate;
frati-mi-o pe balcon: sa sara, sa nu sara, eu il imping si-i spun pardon: si acum zace afar :Xfunditsa?