| αℓє a întrebat:

Vreau un status pentru invidioase, dar nu cu injuraturi. Funditaa!

Răspuns Câştigător
| ѕмιℓє a răspuns:

Uite aici cateva:

Decat sa plang Cu voi, prefer sa rad de voi!

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior.

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d

Iubeste`o! Nu`mi pasa! pastreaz`o de tot. iar pe mine priveste`ma si lingete pe bot! winking

Are pretentii`, Are intentii` bune. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme blushing

Stiu ca vei cauta in fiecare EA ceea ce odata adorai la mine! dar nu vei gasi.

Crezi ca ma faci geloasa? Nea`h.Nu imi pasa:d, ramai cu nasoala ta.Te pupa amica ta`:*!

Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daca esti campion;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa batting eyelashes 0riginala si Senzuala blushing nu crezi ca` sunt reala` whistling

Draga mea, nu ma privi cu ura...te-a iubit dar stii...eu sunt mai buna.laughing

Ea nu tine cOnt de moda.O arde cum o simte! love struck. Ea se imbraca in stilul ei. Iar stilul ei nu minte! love struck
Cand ma barfesti,imi dai satisfactie…cand ma invidiezi, imi dai importanta…cand ma copiezi, imi dai valoare…orice ai face p mine nO ma doaretongue.
Te bagi singur in seama sau mi se pare mie?

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca."

Taci si mergi!

Inchide gura ca poluezi natura!

Nu vorbesc cu marmote ca tine cand devi om suna ma!

Taci si sapă

Vezi ca faci praf!

Tai-o ca s-au furat cam multe

Mi se pare mie sau miroase a canal?

Daca e spune si intr-o punga ca te ascult mai tarziu!

Ai terminat?

Inchide fermuarul! (asta daca are cativa dinti lipsa... stiu eu pe unu care pateste asta. )

Lasa gargara!

Ce zici, poti sa taci?

Te-a intrebat cineva cit e ceasul?

Pleaca, ca puti!

Hai du-te acasa ca ne-ai plictisit pe toti si o sa ajungem sa ne culcam odata cu gainile din cauza ta

Suferi de boala aia...de a te baga in treburile oamenilor?

Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni.

Un om cu Iq-ul tau ar trebuie sa aiba si o voce mica.

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

Ai nevoie de licenta ca sa fii asa de urat?

Hai spuntot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde

Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...

Felicitari pentru noua ta prietena... pacat ca nu o place nimeni!

Ieri, te-am admirat toata ziua, la zoo.

De obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot.

Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

Cum trec zilele si ma gandesc ce norocosa sunt... pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi.

Asa si care-i problema? Esti geloasa?

Scuze, am urechile in vacanta!

Rade ciob de oala sparta!

Poate ai treaba si te retin!

Probleme ceva? thinking

Ce-ai mai? Ti-e rau?

Ai febra sau mi se pare mie?

Cand ai trecut ultima oara pe la un psihiatru?

Sau poti vorbi alandala cu ea:

Daca te face proasta ii zambesti de parca ai fi primit cine stie ce compliment si-i spui: Da si eu te iubesc batting eyelashes!

Imi vine sa iti sparg dintii, dar de ce sa te fac sa arati mai bine?

Orice asemanare dintre tine si o fiinta umana este pura intamplare

Esti mereu asa de prost sau azi e o ocazie speciala?

Ce parere ai despre specia mea umana?

Maicata a avut copii care au trait?

Parintii tai te-au rugat vreodata sa fugi de acasa?

Scoate-ti masca de pe fata, nu crezi ca e cam devreme pentru Halloween?

Daca a-si avea o fata ca a ta, mi-asi da in judecata parintii

Continua sa vorbesti, poate ai sa spui si tu vreodata ceva interesant

Nu-i asa ca iubesti natura, in ciuda ceea ce ti-a facut tie?

Nu incerca sa gandesti, ti-ar putea imprastia creierul

Esti cunoscut ca un miracol al umorului. Cand vei fi tu haios, va fi un miracol

Esti dovada vie ca o persoana poate trai fara creier

Esti asa de scund, ca daca incepe sa ploua tu vei fi mereu ultimul care afla.

Uite 1000 de lei. Suna-ti toti prietenii si sa imi dai restul'

Cum de esti aici? Credeam ca la Zoo inchide noaptea

As fi putut fi tatal tau, dar tiganul din fata mea a avut marunt, iar eu nu.

Salut! Eu sunt un om, da tu ce naiba ce esti?

Nu stiu sigur ce esti, dar sunt sigur ca toata lumea va fi de acord cu mine ca esti urat

Nu stiu cDe obicei e nebun, dar are si clipe de luciditate cand e doar idiot

Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni... si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?

Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?

De cate ori trebuie sa trag apa, ca sa dispari?

Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor

Cum doi oameni asa de frumosi ca voi...au un copil asa de urat?

Intodeauna mi-am dorit sa am pe cineva la care sa tin, sa il iubesc, sa imi fie prieten... dupa ce te-am intalnit pe tine m-am razgandit

Trebuie sa recunosc ca ai adus religia in viata mea ...pana nu te cunosteam nu credeam in Iad!

Cum trec zilele si ma gandesc ce norocos sunt...pentru ca nu esti aici ca sa mi le ruinezi

Multumesc ca ai fost o parte din viata mea... nu stiam ce e o viata de caine pana sa te intalnesc pe tine

Inainte sa pleci, poate ai vrea sa iei cutiul din spatele meu... probabil o sa mai ai nevoie de el

Intr-o zi am sa ma insor... dar nu cu tine

Arati f bine pentru varsta ta... zici ca ai fi in viata

Cand eram impreuna ai spus ca ti-ai da viata pentru mine, acum ca ne-am despartit cred ca e cazul sa te tii de promisiune

Suntem prieteni de mult timp... ce ai zice sa renuntam?

Sunt asa de trist fara tine...parca ai fii aici

Felicitari pentru bebelus...inca nu ai aflat cine e tatal?

Prietenii tai vroiau sa faca ceva special de ziua ta... asa ca ne-am gandit sa te trimitem la culcare

Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!

Niciodata sa te lupti cu un porc. O sa te murdaresti, iar porcului o sa ii placa

Nu spune prostii mereu, ci doar cand deschide gura

Nu te compari cu nimeni... toti sunt mai buni

Inteleg ce vrei sa zici, desi e evident ca tu nu intelegi

A-si vrea sa vad si eu lucrurile din punctul tau de vedere, dar nu pot sa imi intorc duc capul pana la fundul meu

Un om cu Iq-ul atat de mic ar trebuie sa aiba deasemena o voce mica

Nu stiu de ce, dar de fiecare data cand deschizi gura incepe un idiot sa vorbeasca

Ai terminat de vorbit sau mai trebuie sa dorm?

Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid. Funda?

6 răspunsuri:
| saddasdasdad a răspuns:

Ma ***! o sa moara toate de invidie.

| deian7 a răspuns:

Cica era odata un gaozar plictisit de viata care citea statusuri (te simti?)!

Ba, intreab-o pe mama ta si zi-mi si mie in ce pozitie se face un copil handicapat ca tine

Daca glumesc cu voi pe messenger, va plangeti ca va iau la misto; dar nu e vina mea ca sunteti la fel de proaste ca fetele de la Indigo

Scoate-ti poza aia de la avatar, ai o fata de cocalar ordinar, adus de arabii din Bazar

In care pozitii faci un copil handicapat? Intreab-o pe maica-ta

Fu-2-10-cur! Sa nu va incalciti mintile va dau un indiciu: engleza

Mama ta e atat de proasta incat si-a vandut masina pentru bani de benzina.

| milz a răspuns:

Imi iubesc prieteni dar dusmanii mai mult fiindca sunt mai pretioasa in ochii lor din cauza invidiei
Invidia este oglinda a ceea ce crezi ca nu poti.
Imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor...
Intodeauna cel ce invidiaza si este nefericit...se imbata cu apa rece si se crede invidiat...

| hehehe a răspuns:

Stim sa zambim pe rand daca nu ne permitem toti deodata,
Si orice ar fi nu o sa ne vezi vreodata cu fruntea aplecata

| Biia a răspuns:

←♥→Nu ma doare ca vorbesti prea mult atat timp cat nici tu nu te superi ca nu te ascult←♥→
←♥→Nu’s fitoasa… prea putin imi pasa… uita’te la tine si apoi vorbeste de mine! Ati uitat: AM TUPEU… Ramane-ti in spate CA IN Fata SUNT EU!←♥→
-Nu-mi dati sfaturi, stiu sa gresesc si singur!
Un om a spus candva o vorba mare, iarta-ti dusmanii pentru ca o sa-i enervezi mai tare!
Cel ce poate zambi cand lucrurile merg foarte prost s-a gandit deja pe cine sa dea vina
Nu te ingrijora de ceea ce gandesc oamenii - nu li se intampla prea des!
Ce nu vrei sa stie dusmanul, nu spune prietenului
"Dar n-are sens... Si ies din cadrul tau sa-ti dovedesc ca traiesc intens. Am succes... :X"
Lumea care ma cunoaste stie cine sunt si cum sunt.Stie ca nu las capul`n pamant.Pt cei care cred ca stiu tot ar fi mai bine sa taca. Vorbe fara nici un rost oricine poate sa scoata!
AicI E VoRbA De STiL...TrEbUiE Sa Ai SEx APpeAl.Sa StIi Ce FaCI Nu Te Lasa COnDuSA TZIne MErEu CApu' Sus CaLca-i in PIcIoArE doAR AsA vei FI mare
Mint, sunt falsa, sunt egoista, iti zambesc desi imi esti indiferent, te ascult desi putin ma intereseaza ce imi spui, te intreb desi nu ascult raspunsurile tale
Am invatat sa respect, ea respecta doar banii, Eu am invatat sa lupt singura, ea e zero fara tati si mami `;
Toata lumea ma vorbestee`.thinking Vorbiti cat vretii,oh go on Altcvaa mai mult d atth, putetii`.batting eyelashes?
unde am scuipat numai pup. las pe altele sa lingaaa :*
nu vreau sa fiu amabil, nu vreau sa iti zimbesc e plin de oameni cum se cade si de excroci decentzi...
Mh` confunzii, Nu auzii?! Nu poti sa mh` faci, degeaba te lauzii!winking

Poate ca nu`s la fel de frumoasa ca ea. poate nu stiu sa fac ce face ea. da ce fac eu. stii doar tu. ce face ea. stie tot kartieru

Sunt:* o pustoaica cuminte care nu aduce belele, nu se ia dupa celelalte sa se arda pe lovele
Mersul;*de; scena! Te; Baga'n dilema # vorbeste c'o Profesoara Cu'n :: cuvant THE baga-n boala... Pozeaza ' Poziti Propri;* Voi tarfelor... datzy; copy!
Tu te minti mereu... Sta cu ea dar se gandeste :* la mine happyHai la pariu. ca la'm facut rolling on the floor sa uite te tine!
multe ar vrea dar nu au darul sa'n traka originalul...ia sp voi nu-i asa?
…->…Vezi tu scumpo, o fi stat sh` cu tine, stiu. stiu si c`a ars`o sh` cu altele. dar vezi tu. el are o fata. si pentru el. fetita lui e cea mai importanta!
…->…eu pot sa am o Lume inTreaGa la degeTu` miC … dar Tie curvO un aLT deGeT iti dediC [ __|__ ] •

"-Sunt o mica finete invidiata de multe zdrente.laughingSunt fITzOaSa Pt tine? nu-tI cOnviNe? Zii Lu MAtA nu-mI zI MiE!laughinglaughinglaughing...>>.
~>Take careee`!

Răspuns utilizator avertizat